Ayakkabı Sanatı

AYAKKABI SANATI

Her zaman en iyisini istedik.  En iyiyi geçmişte bulduk, El İşçiliğinde…  Ustalıkta…

Ayakkabılarımızı  en iyi sanatkar ustalar ile beraber üretiyoruz. Tasarım, Üretim ve Paketleme aşamaları dahil hepsi sihirli el dokunuşları ile yapılıyor. Kadınların; kadınlar için tasarladığı ayakkabıları, en usta eller sihirli ayakkabılara dönüştürüyor. Sevgiyle üretilmiş ayakkabılarımızı hissedecek & ayakakkbılarımız ile unutulmayacak anılar yaşacaksınız.

Ayakkabılarımızın değerinin % 100 el işçiliğinden geldiğine inanıyoruz. Bizce El emeği sadece zaanat değil sanat demek. Sevgi, bilgi ve zaman ile her şeyin çok daha iyi üretilebileceğini & herkesin  iyiyi kullanmaya hakkı olduğunu göstermek istiyoruz. Dünyaya el işçiliğinin değerini tekrar hatırlatmak  seri üretim ile maksimum  kar etmek amacıyla değil  gönül vererek, üreten ustaların, yaptığı "moda eğlenceli ve rahat" ayakkabılarımızı sizlere giydirmek istiyoruz.

AYAKKABI ÜRETİMİ

Kadınlar, kadınları mutlu etmek için çalışıyor. Küçük  detaylara takılıyoruz. Seri üretimin tam karşısında yer alıyoruz. Küçük maliyetlere takılmıyoruz size en konforlu, ve şık ayakkabıları giydirmek istiyoruz. Girl Boss New York, Moda  Eğlenceli & Gösterişli ayakkabıları ile  mutlu anlarınıza ortak olmak istiyor.