Teslimat, İade & Değişim

Teslimat, İade & Değişim

TESLİMAT

girlbossnewyork.com’dan satın almış olduğunuz ürünler kargo ile ücretli gönderilir.

Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişler kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 7 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Kargo Firması ürünü belirttiğiniz adrese İstanbul için en fazla 2 iş günü içinde Türkiye içindeki diğer iller için ise en fazla 3 iş günü içinde teslim etmektedir.

Kargo Yetkilisinden siparişinizi teslim aldığınız anda sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketinizi kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

DEĞİŞİM

Sitemizde yer alan ürünlerde 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişimin gerçekleştirilebilmesi için satın almış olduğunuz ürünün kullanılmamış olması ve değişim yapmak istediğiniz ürünün beden ve renginin stoklarda bulunuyor olması gerekmektedir.

Değişim işleminde daha önce satın almış olduğunuz üründen farklı bir ürün ile de değişim yapma imkânı sunmaktayız.

7 gün içerisinde, önce aşağıda sözü edilen İade Prosedürünü tamamlamış olmanız ve iade ürününüzün iade şartlarına uygun olarak Nazende Tekstil teslimat adresine göndermeniz gerekmektedir.

Değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. Değişim prosedürünü başlatmak için, faturanızın arka yüzünde yer alan iade/değişim alanına talep etmiş olduğunuz değişikliği yazabilir veya müşteri destek hattımızdan konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

girlbossnewyork.com’da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için aşağıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz;

Müşteri Hizmetleri veya iletişim formumuzdan ulaşarak iptal talebi oluşturabilirsiniz. E-mail içeriğine; sipariş numaranızı, iptal etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin kodunu, iptal edeceğiniz ürünün adedini ve iptal nedenini içeren bir metin yazarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Mesajınız bize ulaştığında, aynı gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecektir.

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Siparişinizin size ulaşmasını takiben, ürünü ve paketini, eksiksiz ve kullanılmamış olarak 7 gün içerisinde iade prosedüründe belirtildiği gibi iade edebilirsiniz.

İade süreçlerinde, teslimat ile aynı gün içerisinde kargo şirketinin teslimat adresindeki yetkili bölge şubesine bildirim yapmanızı ve iade işlemini gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Kargo aşamasına geçmiş ve tarafınıza gönderimi gerçekleşen siparişlerin kargoda iptali durumunda gönderi kargo bedeli kargo şirketi tarafından tahsil edilerek iade bakiyenizden düşülerek tarafınıza gerçekleştirilmektedir.

İADE

İade etmek istediğiniz ürünün; paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, tekrardan satılabilir ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve kutusu ile faturanızın arka tarafındaki iade bölümünü doldurarak siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu 3 iş günü içerisinde kontrol edildikten sonra, 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizin kredi kartı bakiyenize yansıtılma işlemi farklılık gösterebilmektedir.

İade işlemlerinde tarafımıza ulaşan ürünlerin iade koşullarına uygun olması durumunda kabulü gerçekleştirilir. İade tutarınızdan kargo tarafından faturalandırılan ve tahsil edilen kargo gönderi bedeli düşülerek tarafınıza satın aldığınız ürünün net fiyatı iade edilir.

İade ve değişim gönderilerinizin sadece satın aldığınız kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

İade ve Değişim Adresi: Osb Mah. Aymakoop Sanayi Sitesi B7 No:63 İkitelli Başakşehir / İstanbul