Ödeme İşlemleri

Ödeme İşlemleri

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı, banka kartı, havale- Eft,  kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile   ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile internet mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim?

Tüm kredi kartlarıyla tek çekim yapılabilmektedir. Bonus Card, Maximum Card, World Card, Card Finans, Axess, Paraf ve Param Card  ile taksitli ödeme yapılabilir.

Siparişim neden onaylanmıyor?

Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, kart numarasını hatalı girmeniz, kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, onay işlemi sırasında geçici süreli bağlantı sorunları olması ve kartınızın internet kullanımına kapalı olması gibi durumlardan dolayı siparişiniz onaylanmamış olabilir. Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartınızın bağlı bulunduğu banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Siparişimin ödemesini Havale/EFT ile gerçekleştimek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Sİparişinizi Oluşturdukan sonra Ödeme Seçenekleri kısmından Havale/EFT seçmelisiniz. Bu seçenek tıklandığında Havale/EFT yapmanız gereken hesap bilgilerimiz çıkmaktadır. Banka kanalından ödemeyi gerçekleştirirken açıklama kısmına mutlaka sipariş kodu yazılmalıdır.

Siparişimin ödemesini Havale/EFT olarak seçtim. Kaç gün içerisinde ödemeyi yapmam gerekiyor?

2 iş günü içerisinde ödemeyi yapmanız gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme gerçekleşmediği takdirde sipariş iptal edilmektedir.

Siparişimin ödemesi havale/EFT ile yaptım. Ama siparişim Havale/EFT bekleniyor olarak neden gözüküyor?

Havale/EFT ödemeleri hesaplarımıza 1-3 iş günü içerisinde yansımaktadır. Ödemeyi gerçekleştirirken açıklama alanına sipariş kodu yazılmış ve 1-3 iş günü dolmuş; ancak siparişin durum bilgisi değişmemiş ise müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmelisiniz.