Ayakkabını Yarat

En Taze Canlı Ayakkabılar

En Taze Canlı Ayakkabılar Çoğumuz kendi söküğümüzü dikmeyi biliyoruz bazılarımızda az da olsa terzilik var, beğendiğimiz bir kumaştan etek elbise yapabiliyoruz. Hepimizin elbise,pantalon nasıl üretiliyor az da olsa fikri var. Kumaş kesilmiş, dikilmiş … biz de alıp giymişisiz.  Peki Ya ayakkabı?

Ayakkabı nasıl üretiliyor fikri olan var mı? 


Merak edenler,  farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için sizleri ayakkabı üretim tasarım workshoplarımıza davet ediyoruz. Sitemizden satın aldığınız ayakkabınızı sizinle beraber sizin için üretiyoruz. 1,5 Gün süren Workshoplarımız da ayağınızın ölçüsünü alarak başlıyoruz. Sizinle beraber derimizi kesiyoruz, dikiyoruz, kalba çekiyoruz. Ertesi gün ayakkabımızı kalıptan çıkartıyoruz, son dokunuşlarını veriyoruz. Aksesuarı varsa onu takıyoruz ve sizin ayağınızın ölçüsüne göre yaptığımız ayakkabınızı  taze taze size teslim ediyoruz.

 "Kendi Ayakkabını Yarat Workshopları" ile  ayda bir kez cumartesi  ve pazar günleri düzenliyoruz.  Kontejanımız 10 kişi ile sınırlı. Tarih ve detaylı bilgi için 0544 950 41 91 arayabilirsiniz.