Toptan Satış & Bayilik

Toptan Satış ve Bayilik Başvurusu

Girl Boss New York’ta satılan tüm ayakkabı ve ayakkabı aksesuarları kendi üretimimizdir. Tüm arge çalışmaları ve  tasarımlar tamamen kendi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Güçlü Kadınların, cesur ve farklı tasarımları bulabileceği; dünya modası ve gerçek hayattan esinlenen online bir moda markası olarak yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile her gün kendi tasarladığımız ve sevgiyle ürettiğimiz ürünlerimizi modayı yakından takip eden takipçilerimize ulaştırma hevesiyle güne başlıyoruz.

Girl Boss New York toptan olarak sitemizde satışta gördüğünüz ürünleri toptan satış ve dağıtımını yapmaktayız. Toptan Ayakkabı Satış Faaliyetlerimiz, perakendeci ve toptancılara tek noktadan farklı kategorilerdeki ürünleri bulma fırsatı verirken, aynı zamanda özel üretim yapmak isteyen mağaza, zincir mağaza ve toptancılara da hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Ürünlerimizin tamamı İstanbul’da kendi bünyemizde olup, 1. Sınıf deri ve tekstil malzemelerden el işçiliği ile yapılmaktadır. Hızlı ve seri üretim kabiliyetimizle, siz satışınıza konsantre olurken en yeni modayı sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşıyor olacağız.

Aradığınız tüm ayakkabı, stiletto, loafer, bootie, babet, espadril, sandalet, terlik ve daha binlerce modeli sitemizde görebilirsiniz.

E-mail: info@girlbossnewyork.com
Tel No: 0549 762 01 58

Eğer sizde Girl Boss New York markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.