Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

  1. İş bu üyelik sözleşmesi Nazlı Karabulut ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Nazlı Karabulut olarak anılacaktır) tarafından, girlbossnewyork.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
  2. Nazlı Karabulut, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
  3. girlbossnewyork.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
  4. Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Nazlı Karabulut üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Nazlı Karabulut, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. girlbossnewyork.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
  5. Üye, girlbossnewyork.com ’un verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla  girlbossnewyork.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
  6. Üye, girlbossnewyork.com ’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve iş bu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Nazlı Karabulut’un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.
  7. Üye, tüm hakları Nazlı Karabulut’a ait olan ve girlbossnewyork.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.